آنتالیا

Antalya

درباره شهر

آنتالیا یکی از شهرهای پر جاذبه و خوش آب و هوا ی ترکیه است .شهری با هتل های لوکس و بهترین خدمات و امکانات رفاهی ، مراکز خرید و فروشگاه های متنوع می باشد .انتالیا در سواحل جنوب غربی کشور ترکیه واقع شده و توسط کوه‌های توروس پوشیده شده است. این شهر ساحلی، پنجمین شهر بزرگ ترکیه به‌ شمار می‌رود. استان آنتالیا یکی از ۸۱ استان ترکیه است و شهر آنتالیا، در مرکزش قرار گرفته است.

نتالیا به‌ معنای واقعی، بزرگ‌ترین تفرجگاه ساحلی بین‌المللی ترکیه است و رکورد 12.5 میلیون گردشگر را در سال 2014 ثبت کرده است.۳۰ درصد از کل توریست های خارجی ترکیه به این شهر سفر می کنند ؛ کل استان آنتالیا دارای ۶۵۷ کیلومتر ساحل است که پلاژها ، بندرها و شهرهای باستانی زیادی در کنار آن واقع شده است ، 

تور انتالیا

 

بهترین راه برای سفر به آنتالیا، استفاده از بلیط هواپیما یا تور آنتالیاست. با استفاده از سفر هوایی، علاوه‌بر اینکه در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنید، زمان کمتری هم در مسیر خواهید بود. پروازهایی که از ایران به آنتالیا انجام می‌شوند، در دو فرودگاه متفاوت به زمین می‌نشینند. 

در بهار که رطوبت هوا بسیار کاهش می‌یابد و پاییز که هوا رو به خنکی می‌رود را می‌توان بهترین زمان سفر به آنتالیا معرفی کرد. البته اگر برای شنا و آفتاب گرفتن به آنتالیا می‌روید باید بگوییم تابستان هم محبوبیت خاص خود را دارد.

هزینه های سفر به آنتالیا، تا حد زیادی به خود گردشگران بستگی دارد. شما با رزرو هتل یوآل و خرید بلیط هواپیما ترکیش سفر لوکسی را به آنتالیا تجربه خواهید کرد و یا می‌توانید با هتل چهار یا سه ستاره در آنتالیا، هزینه‌های سفر خودتان را تا حد زیادی کاهش دهید. البته انتخاب تاریخ سفر هم در هزینه های سفرتان نقش بسزایی دارد. 

مشخصات شهر

کشور: ترکیه
پیش شماره تلفن: ۲۴۲