Corendon Playa Kemer Hotel

معرفی و تصاویر

درباره هتل Corendon Playa Kemer Antalya

هتل کورندون پلایا کرمر آنتالیا امکانات و خدماتی را برای همه مهمانانش فراهم می‌کند که اقامت در این هتل را برایشان فراموش‌نشدنی می‌کند. کافیست شما در سفر خود به آنتالیا دست خود را در دست این هتل بگذارید تا با اقامت در اتاق‌های شگفت‌آور آن و استفاده از امکانات متنوعش، لحظات نابی برایتان رقم بخورد.

امکانات رفاهی هتل

اگر بخواهیم لذت اقامت در هتل کورندون پلایا کمر را بهتر برایتان تعریف کنیم، باید به بخش اسپا و استخرهای روباز و سرپوشیده آن به همراه حمام ترکی، سونا، مرکز زیبایی و سرویس ماساژ اشاره کنیم. خدمات و تسهیلاتی که به اصلی‌ترین دلیل انتخاب شدن هتل کورندون پلایا کمر برای بسیاری از گردشگران  تبدیل شده‌اند. اتاق‌های بی‌نظیر این هتل که با رنگ‌های آرامش‌بخشی تزئین شده‌اند، پنجره‌های بسیار بزرگی داشته و نور آنها به صورت طبیعی تامین می‌شود و مجهز به امکاناتی چون چای ساز برقی، مینی بر، تلویزیون تخت و بالکن‌های مبله رو به دریای خیره کننده مدیترانه جنگل‌های اطراف است .

گزینه های غذاخوری هتل

ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که مهمانان هتل کورندون پلایا کمر فرصت نوش جان کردن کباب‌های لذیذ و همچنین میل غذاهای ایتالیایی و آسیایی را هم در رستوران ZEPHYRANTHES این هتل در اختیار دارند. همچنین ماشین‌های خوراکی برای دریافت نوشیدنی تدارک دیده شده.

خدمات هتل

برای رفاه بیشتر مسافران، هتل کورندون پلایا کمر آنتالیا امکاناتی چون اجاره خودرو، مغازه خرید سوغاتی، صندوق امانات، صرافی، شاتل فرودگاهی، انبار نگهداری چمدان، خشکشویی و اتوکشی فراهم کرده است. امکانات هتل کورندون پلایا کمر آنتالیا برای افراد ناتوان و استفاده کنندگان از ویلچر بهینه شده تا بتوانند همانند افراد عادی اقامت دلپذیرا را تجربه کنند.

موقعیت مکانی هتل

با اقامت در هتل Corendon Playa Kemer کمتر از ۸ متر با ساحل زیبای Beldibi که فاصله دارید که تجربه ی قدم زدن بر روی سنگهای زیبا و جمع کردن صدف را برایتان رقم میزند. بنابراین، می‌توان اقامت در هتل کورندون پلایا کمر را تجربه‌ای متفاوت در آنتالیا دانست. یکی از مزیت‌های هتل تائیدیه فوری پس از رزرو و امکان کنسلی رایگان بر روی اکثر اتاق‌ها است. لازم به ذکر است ورود حیوانات به هتل کورندون پلایا کمر آنتالیا ممنوع است.

مشخصات

فاصله تا ...

  • Antalya Airport ۲۸کیلومتر
  • Beldibi Beach ۸متر
  • Göynük Beach ۱کیلومتر
  • Kemer Beach ۶کیلومتر
  • Merkez Bati Public Beach ۹کیلومتر
  • Ayisigi Beach ۹کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

  • ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰PM
  • ساعت تخلیه اتاق ۱۲:۰۰AM