Karmir Resort & Spa Antalya

معرفی و تصاویر

درباره هتل Karmir Resort & Spa Antalya

هتل ۵ ستاره کارمیر ریزورت اند اسپا (Karmir Resort & Spa Antalya) با ساختمانی شیک که بالکن‌های دورتادورش حتما وسوسه اقامت را به جان هر کسی می‌اندازد در شهر کمر آنتالیا واقع شده است. مساحت ۱۸ هزار مترمربعی مکان کوچکی نیست و به همین جهت امکانات رفاهی و تفریحی زیادی را در خود جای داده است.

امکانات رفاهی هتل

هتل کارمیر ریزورت اند اسپا آنتالیا تنها ۹۰ متر با ساحل خصوصی فاصله دارد، ولی با این حال استخرهای روباز بزرگش فرصت تفریح در داخل هتل را برای مهمانان فراهم کرده است. سالن پیشرفته اسپا، حمام ترکی، سونا، وان، ماساژهای درمانی و باشگاه تنها بخشی از تسهیلات هتل کارمیر ریزورت اند اسپا آنتالیا  هستند.
همان‌طور که گفتیم بالکن‌های اتاق‌ها جذابیتِ اقامت در این هتل را بیش‌تر کرده‌اند و می‌توانید عصرها و شب‌های خنکی را روی بالکن تجربه کنید. ضمنا تمامی اتاق‌ها دارای تهویه مطبوع، مینی‌بار، تلویزیون‌های صفحه‌تخت ماهواره‌ای، حمام‌های خصوصی مجهز به دوش، سشوار و وسایل بهداشتی رایگان هستند و در هر اتاقی صندوق اماناتی به اندازه استاندارد وجود دارد.
با وجود رستوران‌های ترکی و ایتالیایی، بار، بوفه‌ها و دکه‌های داخل هتل هر مهمانی با هر ذائقه‌ای می‌تواند به بهترین شکل از خود پذیرایی کند. ضمنا منوهای این رستوران‌ها با انواع غذاهای ترکی و بین‌المللی رنگین شده‌اند و حتی برای کودکان نیز بوفه‌ای در نظر گرفته شده است. در نزدیکی استخر دکه‌های بستنی و کیک فروشی هستند که مثل آهنربا گردشگران و خریداران بلیط هواپیما ارزان سفرمارکت را جذب خود می‌کنند.

فعالیت های تفریحی هتل

جالب است بدانید که از سوی هتل کارمیر ریزورت اند اسپا آنتالیا  برنامه‌های تفریحی و سرگرمی‌های زیادی تدارک دیده شده که در طول روز مانع بی‌حوصلگیتان خواهد شد. این برنامه‌ها یا در داخل هتل و یا اطرافش اجرا می‌شوند. اگر به بازی‌های ورزشی علاقه داشته باشید می‌توانید با بهره‌مندی از محوطه بازی تنیس، دارت و میز بیلیارد، هیجان را چاشنی سفرتان بکنید. ضمنا به خاطر داشته باشید که هتل کارمیر ریزورت اند اسپا از مرکز شهر کمر ۹ کیلومتر فاصله دارد و این در حالی است که برای رفتن به مرکز شهرآنتالیا باید مسافتی به اندازه ۳۰ کیلومتر را طی کنید.

مشخصات

فاصله تا ...

  • Antalya Airport ۳۱کیلومتر
  • Göynük Beach ۲۰۰متر
  • Beldibi Beach ۳کیلومتر
  • Kemer Beach ۳٫۵کیلومتر
  • Merkez Bati Public Beach ۶کیلومتر
  • Ayisigi Beach ۷کیلومتر
  • Beldibi Beach Park ۸کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

  • ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰PM
  • ساعت تخلیه اتاق ۱۲:۰۰AM