GRAND MIRAMOR

معرفی و تصاویر

مشخصات گرند میرامور هتل

  • موقعیت هتل :این هتل در مرکز شهر کمر واقع شده است و فقط 250 متر با ساحل فاصله دارد.
  • امکانات هتل :پرسنل صمیمی در میز پذیرش باخوشرویی به تمام سؤالات مهمانان پاسخ می دهند.امکانات رفاهی شامل یک صندوق امانات و یک سرویس صافی است. دسترسی به اینترنت وای فای در اماکن عمومی (با هزینه) به مهمانان اجازه می دهد تا در ارتباط باشند. کودکان می توانند از زمین بازی لذت ببرند. خدمات بیشتر شامل یک سرویس 24 ساعته امنیتی ، خدمات پزشکی ، خدمات خشکشویی ، آرایشگاه و page service است.
  • اتاق های هتل :اتاق ها دارای تهویه هوا و گرمایش مرکزی هستند. برخی از اتاق ها دارای بالکن هستند. تختخواب اضافی قابل درخواست است. صندوق امانات و با هزینه مینی بار وجود دارد. همچنین یخچال مینی بصورت استاندارد موجود است. تلفن ، تلویزیون ماهواره ای و وای فای (با هزینه) تمامی موارد ضروری را برای یک تعطیلات راحت فراهم می کند. دمپایی موجود است. حمام مجهز به دوش و سشوار است. محصولات آرایشی برای راحتی بیشترارائه می شود.

پذیرایی و غذا :امکانات غذا خوری شامل رستوران و کافه است. وعده های غذایی کامل همراه بانوشیدنی را می توان رزرو کرد. یک صبحانه مفصل ، شروع عالی روز راتضمین می کند. در ناهار و شام ، میهمانان با بوفه مفصل از خود پذیرایی می کنند. هتل همچنین میان وعده و مجموعه ای ازانواع نوشیدنی ها را ارائه می دهد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

  • ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰PM
  • ساعت تخلیه اتاق ۱۲:۰۰AM