Welcome Plaza Hotel Pattaya

معرفی و تصاویر

درباره هتل Welcome Plaza Hotel Pattaya

هتل ولکام پلازا پاتایا واقع در مرکز شهر و در نزدیکی مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری و مکان‌های تفریحی است که دسترسی آن به سواحل زیبای پاتایا ، ظرف چند دقیقه پیاده روی امکان پذیر است که بهترین مکان برای شنا و سایر ورزش‌های آبی و حتی دیدن منظره‌ی زیبای غروب خورشید است. علاوه بر ساحل که در نزدیکی هتل قرار دارد، یک استخر روباز هم در محوطه هتل است که امکان استفاده از آن در تمامی فصول سال وجود دارد. در مجاورت هتل ولکام پلازا پاتایا، انواع نوشیدنی‌های گازدار و آبمیوه‌های طبیعی هم سرو می‌شود که افراد می‌توانند در حین شنا و یا پس از آن، میل نمایند.

اتاق‌های مبله هتل ولکام پلازا که مطابق با آخرین متد‌های روز دنیا طراحی شده‌اند، به امکاناتی از قبیل تلویزیون ال سی دی با گیرنده ماهواره‌ای، یخچال، سیستم تهویه مطبوع و حمام اختصاصی مجهز هستند. لازم به ذکر است که لوازم استحمام مانند حوله، شامپو و صابون هم در تمامی اتاق‌ها موجود است. علاوه بر این، اتاق‌ها دارای بالکن‌هایی هستند که چشم اندازی رو به شهر  و یا ساحل دارند.
پذیرش هتل ولکام پلازا پاتایا که به صورت۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مسافران است، وظیفه ارائه خدماتی مانند کرایه اتومبیل، معرفی جاذبه‌های گردشگری و خدمات خشکشویی و سفید شویی را نیز به عهده دارد. خانواده‌هایی که کودک آن‌ها در سنین نوزادی باشد هم می‌توانند از پذیرش درخواست صندلی مخصوص نوزاد نمایند.
فاصله هتل ولکام پلازا تا خیابان اصلی شهر پاتایا، تنها ۱۰ دقیقه به صورت پیاده است. مزیت منحصربفرد این هتل، نزدیکی به مکان‌های دیدنی و مرکز شهر است به نحوی که بدون نیاز به اتومبیل و با چند دقیقه پیاده روی می‌توانید تمامی خواسته‌های خود را برآورده کنید.

 

 

 

مشخصات

فاصله تا ...

  • Pattaya Beach ۳۰۰متر
  • Cosy Beach ۲٫۱کیلومتر
  • Paradise Beach ۲٫۶کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

  • ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰PM
  • ساعت تخلیه اتاق ۱۲:۰۰AM