Grand Halic Goldenhorn

Refik Saydam Cad. Tepebasi Bulvari No:37 Beyoglu, Beyoglu, 34430 Istanbul, Turkey

معرفی و تصاویر

هتل گرند هالیک استانبول Grand Halich Hotel

میدان تکسیم و برج گالاتا در فاصله کوتاهی تا این هتل ۴ ستاره قرار گرفته است. هتل گرند هالیک استانبول Grand Halich Hotel در منطقه مرکزی بی اوغلو استانبول و رو به منظره زیبای خلیج گلدن هورن قرار دارد. به دلیل موقعیت خوبی که دارد، می توانید به راحتی به رستوران ها و جاذبه های دیدنی استانبول دسترسی داشته باشید. این هتل همچنین امکانات فراوانی از قبیل یک استخر سرپوشیده و حمام آبگرم است. در متن زیر، امکانات رفاهی، خدماتی، موقعیت و فاصله آن تا جاذبه های دیدنی شهر استانبول را بررسی می کنیم. با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات منحصر به فرد هتل گرند هالیک استانبول را با هم مروری کنیم.

  • امکانات رفاهی هتل گرند هالیک استانبول

اینترنت رایگان وای فای در تمام اتاق ها و در فضاهای عمومی هتل در دسترستان است. از خدمات پذیرش می توان به خدمات شبانه روزی نگهبانی و میز پذیرش، صندوق امانات و خدمات بلیط اشاره کرد. پارکینگ رایگان بدون نیاز به رزرو، در محل هتل به همراه پارکبان قابل دسترسی است همچنین فضایی برای افراد سیگاری در این اقامتگاه در نظر گرفته شده است. برای خرید تور یا بلیط هواپیما، می توانید به میز پذیرش مراجعه کنید.

ورود به هتل گرند هالیک استانبول، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان هتل به زبان های ترکی، ایتالیایی و انگلیسی صحبت می کنند.

 

خدمات خشکشویی، اتوشویی و نظافت با پرداخت هزینه جداگانه در اختیارتان قرار می گیرد. برای کسانی که به خاطر کاری به این شهر سفر می کنند در این مکان، مرکز تجاری، اتاق های جلسات و همایش به همراه امکانات فکس و فتوکپی فراهم شده است. ورود حیوانات به هتل ممنوع است و باربر وسیله و چمدان شما را تا اتاقتان حمل خواهد کرد.

امکانات تفریحی هتل گرند هالیک استانبول

استخر سرپوشیده ، پس از یک روز گشت و گذار در شهر، آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.  همچنین حمام سنتی ترکی، سونا خشک از دیگر امکانات این هتل می باشد. قدم زدن تا میدان تکسیم برایتان یک خرید فراموش نشدنی خواهد داشت.

رستوران آدالی Adalı در پشت بام، غذاهای خوشمزه ترکی را در فضایی رو به آسمان تاریخی ترکیه برایتان سرو می کند. در سالن بیلیارد بازی کنید یا به موسیقی گوش دهید. قهوه سنتی ترکی را می توان در سالن رود دو پرا Rude De Pera  بنوشید.

 

مشخصات

فاصله تا ...

  • Istanbul Airport ۳۰کیلومتر
  • Istanbul Sabiha Gokcen International Airport ۳۰کیلومتر
  • Galata Tower ۴۰۰متر
  • Taksim Square ۱٫۴کیلومتر

مشخصات تماس

Refik Saydam Cad. Tepebasi Bulvari No:37 Beyoglu, Beyoglu, 34430 Istanbul, Turkey