Elle Boutique Hotel Tbilisi

21 Samghebro Street, 0105 Tbilisi City, Georgia

معرفی و تصاویر

درباره هتل Elle Boutique Hotel Tbilisi

هتل ال بوتیک تفلیس را می‌توان یکی از بهترین‌های این شهر عنوان کرد که دارای چهار ستاره است و در محیط هتل شما با یک دکوراسیون بسیار زیبا و شیک رو به رو هستید. این هتل امکانات خوبی دارد و از شاخص‌ترین موارد آن تمیزی، وجود پارکینگ رایگان و صبحانه بسیار جذاب بصورت بوفه است. در هتل Elle Boutique Hotel Tbilisi شما می‌توانید اقامت راحتی را تجربه کنید زیرا دکوراسیون و چیدمان هتل نیز بسیار مدرن طراحی شده‌است. این هتل پارکینگ اختصاصی دارد و دارای باغ نیز هست. این هتل با جاهای دیدنی معروف تفلیس فاصله اندکی دارد و فاصله آن با تئاتر اپرا و باله تفلیس حدود ۲.۲ کیلومتر فاصله دارد. سایر جاهای دیدنی تفلیس  که می‌توانید با اقامت در این هتل از آن‌ها بازدید کنید شامل: سالن کنسرت تفلیس، موزه ملی گرجستان میدان آزادی، میدان هروس، باغ گیاه شناسی ملی گرجستان و … هستند. اگر قصد دارید از طریق رزرو بلیط اینترنتی هواپیما  به شهر تفلیس سفر کنید بهتر است بدانید که فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی تفلیس حدود ۱۴ کیلومتر است.

امکانات عمومی هتل ال بوتیک تفلیس

هتل امکانات متعددی دارد که در این بخش می‌توانید از کلیات این امکانات مطلع شوید. امکانات شامل ارائه اینترنت رایگان در تمام بخش‌های هتل است. اینترنت رایگان را می‌توانید چه در اتاق‌ها و چه در سایر بخش‌ها مورد استفاده قرار دهید. در بیرون از ساختمان هتل یک محوطه سرسبز و باغ مانند تعبیه شده‌است تا بتوانید از این فضا نهایت استفاده را ببرید. سرویس ترانسفر و شاتل فرودگاهی نیز برای افرادیکه از طریق هواپیما به این شهر سفر کرده‌اند در نظر گرفته‌است و باید برای استفاده از آن هزینه مجزای آن را بپردازید. تورهای پیاده روی در این هتل برگزار می‌شود تا بتوانید در کنار امکانات اقامتی از امکانات و تفریحات دیگری نیز بهره ببرید. پارکینگ مناسبی برای مسافران در نظر گرفته شده‌است.
اگر مسافران خودرو شخصی نداشته باشند هتل Elle Boutique Hotel Tbilisi امکان اجاره خودرو را برای این مسافران در نظر گرفته‌است. پذیرش هتل بصورت شبانه روزی آماده پذیرش مسافران و حتی پاسخگویی به مسافران است. اگر زبان این کشور را نمیدانید بهتر است این نکته را به یاد داشته‌باشید که کارکنان هتل به روسی و انگلیسی نیز برای برقراری ارتباط با مسافران خارجی مسلط هستند. وجود تهویه مطبوع و نظافت روزانه و منظم در هتل موارد دیگری هستند که در این هتل وجود دارد. در لابی هتل امکان تماشای دسته جمعی هتل فراهم است. در ادامه به امکانات اتاق‌ها و واحدهای هتل خواهیم پرداخت.

امکانات و انواع اتاق‌های هتل

اتاق‌ها و واحدهای اقامتی هتل بسیار تمیز هستند و نظافت مانند سایر بخش‌ها در این قسمت از هتل نیز به خوبی انجام می‌شود. در تمام واحدها حمام و سرویس بهداشتی بطور خصوصی وجود دارد. اکثر مواد مورد نیاز مانند حوله نیز در اتاق‌ها وجود دارد. تلویزیون با قابلیت اتصال به کانال‌های مختلف ماهواره‌ای در اتاق‌ها نصب شده‌است. تهویه مطبوع در واحدها نیز به خوبی اجرا شده‌است و کولر و وسایل گرمایشی نیز تعبیه شده‌است تا بتوانید به راحتی در هر فصلی از سال اقامت دلنشینی را تجربه کنید. تلفن نیز روی میز قرار داده‌شده‌است تا در صورت نیاز با پذیرش اراتباط برقرار کنید. چراغ خواب‌های بسیار شیک و متعددی در کنار تخت‌ها وجود دارند و نور واحدها بسیار حرفه‌ای و شیک اجرا شده‌اند. رنگ آمیزی دیوارها و رنگ کف اتاق‌ها از رنگ‌های تیره انتخاب شده‌اند و تمام لوازم موجود در اتاق‌ها در هماهنگی بسیار ویژ‌ه‌ای باهم هستند. انواع واحدهای اقامتی هتل Elle Boutique Hotel Tbilisi شامل:
• اتاق کوچک دو نفره
• اتاق استاندارد دو نفره
• اتاق سوپریور دو نفره
• واحد با سه اتاق شامل یک تخت دو نفره در هر اتاق

رستوران هتل

هتل رستوران ندارد ولی دارای صبحانه بسیار مفصل است و یکی از بارزترین ویژگی‌های هتل Elle Boutique Hotel Tbilisi ارائه وعده صبحانه بسیار کامل است.

مشخصات

فاصله تا ...

  • Queen Tamar Bridge ۱٫۴کیلومتر
  • Heroes Square ۱٫۵ کیلومتر
  • Samaia Garden ۷۵۰متر
  • 9 April Park ۱٫۱ کیلومتر
  • Narikala Fortress ۲٫۴ کیلومتر
  • Bridge of Peace ۱٫۹کیلومتر
  • Tbilisi TV Broadcasting Tower ۱٫۸کیلومتر

مشخصات تماس

21 Samghebro Street, 0105 Tbilisi City, Georgia

قوانین و امکانات

  • ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰PM
  • ساعت تخلیه اتاق ۱۲:۰۰AM