اخذ ویزا

اخذ ویزای توریستی دبی با ارزانترین قیمت | ویزای دبی

اخذ ویزای توریستی دبی یکی از پرتقاضاترین انواع ویزاهای دبی محسوب می‌شود. ویزای توریستی دبی بر اساس مدت‌زمان اقامتی که دارید، به انواع مختلفی تقسیم می‌شود.
ویزای توریستی عادی دبی: این ویزا برای اقامت‌های 10 روزه صادر می‌شود. اگر در تور دبی ثبت‌نام کرده‌ باشید، در واقع برای این ویزا درخواست کرده‌اید.
ویزای توریستی 1‌ ماهه دبی: با داشتن این ویزا، می‌توانید ۳۰ روز در دبی اقامت داشته باشید.
ویزای توریستی 1‌ ماهه دبی با چندبار ورود: این ویزا درصورتی برایتان مناسب است که در طول یک ماه بخواهید چند بار از خاک دبی خارج شوید و دوباره (امکان ورود و خروج متعدد به کشور صادرکننده ویزا را در طی مدت اعتبار ویزا )به آن برگردید. این ویزا برای کلاس‌های آموزشی و دریافت گواهی‌نامه و مواردی شبیه به این، انتخاب مناسبی خواهد بود.
ویزای توریستی 2 ماهه دبی: این ویزا به شما اجازه می‌دهد ا تا 60 روزدر دبی اقامت داشته‌ باشید.
ویزای توریستی 2‌ ماهه دبی با چندبار اجازه ورود: با دریافت این ویزا می‌توانید بین ۱ تا 6۰ روز در دبی اقامت داشته‌ باشید و هر چند بار که خواستید از آن‌جا خارج شوید و دوباره به آن برگردید.

مدارک جهت اخذ ویزای دوبی :

اسکن صفحه اول پاسپورت (با حداقل 6 ماه اعتبار)

اسکن کارت ملی

اسکن صفحه اول شناسنامه

یک قطعه عکس 3 ✖ 4 (همراه با پس‌زمینه سفید، چهره‌ای کاملاً مشخص و حداکثر برای 6 ماه گذشته.)

آژانس همراهان گشت با کادری مجرب در زمینه ارائه خدمات اخذ ویزا با حساسیت فراوان امور مربوطه را به نحو احسنت انجام می دهد. تمام ویزاها را در اسرع زمان و با هزینه مطلوب انجام می دهیم

دلایل ریجکت شدن ویزای دبی

به ندرت پیش می‌آید که ویزای توریستی دبی ریجکت شود، با این حال ممکن است به دلایلی این اتفاق بیفتد. از مهمترین دلایل ریجکت شدن ویزای دبی می‌توان به مسائل امنیتی، تخلفات مسافرتی و مهاجرتی شامل کار با ویزای توریستی دبی و اقامت بیش از مدت اعتبار ویزا، مسائل اخلاقی مانند زیر پا گذاشتن هنجارها و قوانین دبی، ارتکاب جرم‌هایی مانند سرقت و کلاهبرداری و ارائه مدارک جعلی اشاره کرد.