The Charm Resort Phuket – SHA Certified

معرفی و تصاویر

درباره هتل The Charm Resort Phuket

هتل چارم ریزورت در شهر پوکت واقع‌شده است. این هتل چهار ستاره بوده و در منطقه بسیار عالی از شهر قرار دارد. با توجه به اینکه هتل چارم در منطقه ساحلی پاتونگ قرار دارد، بنابراین دسترسی آسانی به دریا و ساحل خواهید داشت. با انتخاب این هتل برای اقامت می‌توانید در عرض ۴۵ دقیقه به فرودگاه بین‌المللی پوکت دسترسی داشته باشید، برای رفتن به فرودگاه نیز شاتل فرودگاهی با هزینه مجزا در نظر گرفته‌شده است. مراکز خرید پوکت نیز در نزدیکی هتل The Charm Resort Phuket واقع‌شده‌اند که خبر خوبی برای دوستداران خرید است. از امکانات ارائه‌شده در این هتل می‌توان به استخر شنا، اینترنت وای فای رایگان، شاتل فرودگاهی، اتاق‌های خانواده، باشگاه بدن‌سازی و چای‌ساز و قهوه ساز در تمامی اتاق‌ها اشاره کرد.

امکانات عمومی هتل چارم ریزورت پوکت

در بخش لابی می‌توانید به بخش تور گردشگری بروید و با جاذبه‌های دیدنی و گردشگری آشنا شوید. همچنین اتاق چمدان برای سپردن وسایل و چمدان‌های مسافران تعبیه‌شده است. پارکینگ نیز رایگان بوده و در اختیار مسافرانی قرار داده می‌شود که به وسیله ماشین شخصی سفر می‌کنند. اینترنت وای فای نیز رایگان بوده و مسافران می‌توانند بهره‌مند شوند. خدمات مربوط به باربری، تبدیل ارز و پذیرش نیز در لابی هتل دایر هستند. خدمات دیگر مانند خشک‌شویی، لباسشویی و اتوکشی نیز شامل هزینه جداگانه هستند و در بخش لابی این هتل انجام می‌گیرند. پرسنل به زبان‌های انگلیسی و تایلندی مسلط بوده و با مسافران ارتباط خوبی برقرار می‌کنند. تمامی طبقات موجود در هتل The Charm Resort Phuket از طریق آسانسور امکان‌پذیر هستند. برای بازدید از جاهای دیدنی این شهر زیبا می‌توانید از لابی اتومبیل کرایه کرده و هرجایی که دوست داشته باشید بازدید کنید.

امکانات تفریحی هتل

از میان امکانات تفریحی ارائه‌شده در این هتل می‌توان به باشگاه بدن‌سازی و استخر روباز اشاره کرد که موجب تفریح مسافران شده و بعد از پایان سفرشان احساس رضایت خواهند داشت، تا حدی که برای سفرهای بعدی‌شان نیز مشتاق خرید بلیط هواپیما و رزرو این هتل The Charm Resort Phuket خواهند شد. برای آن دسته از مسافرانی که فرزندان خردسال دارند، محلی برای نگهداری‌شان تعبیه‌شده است، البته برای بهره‌مندی از این خدمات باید هزینه مجزا پرداخت کنید. استخرهای موجود در این هتل روباز بوده و یک مورد مخصوص بزرگ‌سالان و مورد دیگر نیز مخصوص کودکان است. این استخرها در طول سال دایر هستند. ساعت کاری استخرها از ۷ صبح تا ۸ شب است. در کنار استخرها صندلی و چترهای آفتاب‌گیری تعبیه‌شده است.

واحدهای اقامتی و امکانات آن‌ها

انواع واحدهای اقامتی موجود در این هتل عبارت‌اند از اتاق توئین یا دوبل دلوکس، اتاق دوبل دلوکس، سوئیت جونیور، سوئیت اکسکیوتیو، سوئیت دوخوابه خانواده، سوئیت چارم، سوئیت خانواده یک خوابه. اتاق‌های موجود در داخل این هتل نیز همگی شامل سیستم تهویه مطبوع هوا بوده و امکانات ارائه‌شده در این اتاق‌های هتل The Charm Resort Phuket عبارت‌اند از تلویزیون، مینی بار، آشپزخانه مجهز و حمام اختصاصی. سایر امکانات ارائه‌شده در اتاق‌ها نیز چای‌ساز و قهوه ساز، گاوصندوق، امکانات اتوکشی، کاناپه، میز کار، بالکن و میز کار هستند.

رستوران هتل

رستوران موجود در هتل چارم ریزورت Allure Kitchen نام داشته و انواع غذاهای ایتالیایی، پیتزا، دریایی، تایلندی، محلی و بین‌المللی را در وعده‌های صبحانه و شام به صورت منویی و بوفه‌ای ارائه می‌دهند.

 

 

مشخصات

فاصله تا ...

  • Phuket International Airport ۲۲کیلومتر
  • Krabi International Airport ۷۷کیلومتر
  • Patong Beach ۱۵۰متر
  • Kalim Beach ۷۰۰متر
  • Phuket Aquarium ۱۶کیلومتر
  • Fantasy Kidzooona ۱٫۴کیلومتر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

  • ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰PM
  • ساعت تخلیه اتاق ۱۲:۰۰AM