North Avenue Hotel Yerevan

10/1 North Avenue, 0015 Jerewan, Armenien

معرفی و تصاویر

درباره هتل North Avenue Hotel Yerevan

هتل تازه تاسیس و چهار ستاره نورث اونیو زیرمجموعه‌ای از بوتیک هتل‌های شهر  ایروانارمنستان است که در مرکز شهر ایروان  واقع شده و دسترسی راحتی به اکثر نقاط شهر دارد. جالب است بدانید که نام هر طبقه هتل North Avenue Hotel Yerevan برگرفته از یکی از معروف‌ترین خیابان‌های کلان شهرهای جهان است.
از ساختمان هتل تا خانه اپرا و میدان جمهوری چند قدم فاصله وجود دارد و بناهای معروف شهر هم در فاصله چندصد متری ساختمان هستند که با شروع پیاده‌روی از هتل نورث اونیو ایروان در مدت زمان خیلی کوتاهی به این مکان‌ها می‌رسید ولی برای رفتن به فرودگاه بهتر است از سرویس رفت و برگشت فرودگاهی استفاده کنید که برای درخواستش باید هزینه‌ جداگانه‌ای پرداخت شود.
همان‌طور که می‌دانید بوتیک هتل‌ها، هتل‌های نقلی و کوچکی هستند، پس انتظار اتاق‌ها، حمام‌ها و سالن‌های بزرگی نداشته باشید. تمام ۲۴ اتاق هتل نورث اونیو ایروانبه صورت مدرن و با اثاثیه شیکی چیده شده و انواع اتاق‌ها در ۵ دسته طبقه‌بندی شده‌اند. این اتاق‌ها از امکاناتی همچون تلویزیون صفحه‌تخت، کتری برقی، مینی بار، حمام اختصاصی مجهز به سشوار، دمپایی و لوازم بهداشتی رایگان برخوردارند.
ضمنا با اقامت در نورث اونیو صبحانه را مهمان هتل North Avenue Hotel Yerevan خواهید بود و می‌توانید هر روز چای و پودر قهوه را بدون پرداخت هزینه‌‌ای از کارکنان هتل نورث اونیو ایروان دریافت کرده و نوشیدنی مورد علاقه‌تان را در اتاق خود نوش جان کنید. این هتل هم برای کسانی که با هدف تفریح به ایروان آمده‌اند، مناسب است و هم انتظارات کسانی را که به دلیل اهداف کاری قصد اقامت در هتل را داشته باشند، برآورده می‌کند. ناگفته نماند که مهمانان در طول اقامتشان می‌توانند درخواست خدماتی همچون ماساژ، کرایه خودرو و کرایه دوچرخه را با پذیرش درمیان بگذارند. هتل نورث اونیو فاقد پارکینگ است.

مشخصات

فاصله تا ...

  • History Museum of Armenia ۲۵۰متر
  • Platz der Republik ۴۰۰متر
  • Missak Manouchian Park ۴۵۰متر
  • Mashtots Park ۵۰۰متر
  • Seasons Park ۶۰۰متر
  • Fountains Park ۷۰۰متر
  • Armenian Genocide Museum ۲٫۳کیلومتر
  • Kaskade von Eriwan ۱٫۲کیلومتر

مشخصات تماس

10/1 North Avenue, 0015 Jerewan, Armenien