Liberty Lykia

Faralya Mah. Kidrak Sok. 6, 48330 Ölüdeniz, Fethiye/Muğla, Türkiye

معرفی و تصاویر

  هتل لیبرتی لیکیا فتحیه

اگر به دنبال یک کنج دنج و آرام برای استراحت و تفریحات آبی هستین و انتخاب شما شهر زیبای فتحیه بوده است سری به هتل لیبرتی لیکیا بزنید قطعا نظر شما را جلب خواهد کرد و یک اقامت فراموش نشدنی در یک هتل بینظیر به خود هدیه دهید.

هتل لیبرتی لیکیا که در ساحل اولودنیز واقع شده است دارای یک ساحل خصوصی به طول 750 متر، 4 استخر، یک زمین مینی گلف و یک مرکز آبگرم دارد. این هتل طیف گسترده ای از فعالیت ها از غواصی تا پاراگلایدر را ارائه می دهد.

هتل لیبرتی لیکیا با ارائه خدمات بی نظیر نظر هر سخت پسندی را به خود جلب میکند. ویلاهای بزرگ لیبرتی لیکیا در میان باغ سبز قرار دارند و دارای آشپزخانه خصوصی با وسایل آشپزخانه هستند. هر ویلا دارای تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت و بالکن است. هرکدام همچنین چای و قهوه را ارائه می دهند.

  خدمات هتل لیبرتی لیکیا

غذا و نوشیدنی : هتل لیبرتی لیکیا دارای 7 رستوران است که غذاهای منتخب از غذاهای بین المللی را سرو می کنند و 2 رستوران مخصوص کودکان با طراحی ویژه. می‌توانید غذاهای ایتالیایی و مدیترانه‌ای یا غذاهای دریایی را در رستوران‌های à la carte با هزینه اضافی میل کنید (رستوران‌های A La Cart اضافی هستند). همچنین 8 بار و یک خانه شراب در محل وجود دارد.

استخر و مرکز اسپا : شما می توانید از استخرهای روباز یا مخصوص بزرگسالان لذت ببرید در حالی که کودکان می توانند از سرسره های آبی لذت ببرند. مرکز اسپا حمام و طیف وسیعی از ماساژها را ارائه می دهد. امکانات ورزش های آبی و مرکز تناسب اندام نیز موجود است.

فعالیت ها و ربرنامه های هتل: فعالیت ها و تفریحاتی که در هتل لیبرتی لیکیا توسط پرسنل و مربی های این هتل برگزار میشوند به دو دسته فعالیت هایی که شرکت کردن در طول اقامت شما رایگان است مانند ؛ یوگا، ایروبیک، ایروبیک در آب ، پیلاتس ، تنیس ، تراندازی با کمان، تنیس روی میز، دارت ، بدنسازی و … که توسط مربیان هتل انجام میگیرد و فعالیت هایی که هزینه آن باید توسط مسافرین عزیز پرداخت شود مانند ن باید توسط مسافرین عزیز پرداخت شود مانند ؛ پاراگلایدینگ، جت اسکی ، فالی برد، سافاری قایق، جیمز باند سافاری و سایر تفریحات آبی موتوری .

البته برای استفاده از امکانات زمین تنیس و گلف و غواصی نیز هم باید از قبل هماهنگی های لازم را انجام دهید و هزینه های مربوطه را پراداخت بفرمایید.

 نزدیک ترین فرودگاه به هتل لیبرتی لیکیا

نزدیک ترین فرودگاه به شهر فتحیه فرودگاه دالامان میباشد در فاصله 71 کیلومتری آن قراردارد ، هتل لیبرتی لیکیا نیز که در شهر فتحیه واقع شده است.

مشخصات

فاصله تا ...

  • Dalaman Airport ۳۵٫۴کیلومتر
  • Kastellorizo Airport ۵۷٫۹کیلومتر
  • Rhodes International Airport ۹۱٫۷کیلومتر
  • Kidrak Beach ۴۱۱متر
  • Oludeniz Beach ۱٫۹کیلومتر
  • Kelebekler Vadisi Beach ۲٫۸کیلومتر
  • Kumburnu Beach ۳٫۲کیلومتر

مشخصات تماس

Faralya Mah. Kidrak Sok. 6, 48330 Ölüdeniz, Fethiye/Muğla, Türkiye

قوانین و امکانات

  • ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰PM
  • ساعت تخلیه اتاق ۱۲:۰۰AM

امکانات ورزشی تستی

اینترنت بی سیم
آسانسور
پارکینگ
لابی