Hotel Jaipur Central

معرفی و تصاویر

 

هتل جیپور سنترال در منطقه تجاری لوکس راجستان با ظاهری شیک قرار دارد تا تجربه اقامتی بی نظیری را برای شما به ارمغان بیاورد. اگر آرامش، کیفیت و توجه به جزئیات را دنبال می ‌کنید، این هتل را مدنظر خود قرار دهید. این هتل شگفت انگیز که در مرکز شهر جیپورسیتی واقع شده است، مطمئناً بخش لذت بخشی از آرامش و سکوت را به مسافران خسته ارائه می دهد.

در این هتل استانداردهای جهانی کیفیت محصول و خدمات را به نحو عالی ایجاد کرده اند. این هتل نماد فرهنگ هند است، همراه با امکانات رفاهی غربی که دست به دست هم داده اند تا بهترین و راحت ترین فضای دور از خانه را برای شما فراهم کنند. این هتل تقریباً 10 کیلومتر با فرودگاه بین المللی جیپور، 1 کیلومتر از ایستگاه اتوبوس یا راه آهن و نزدیک به مراکز خرید فاصله دارد. هتل جیپور مرکزی چند قدمی جاده ایستگاه و 5 دقیقه پیاده تا جاده سانسار چاندرا فاصله خواهید داشت. این هتل 4 ستاره 3.5 کیلومتر تا هوا محل و 3.2 کیلومتر تا سیتی پالاس فاصله دارد.

از مناظر تراس روی پشت بام دیدن کنید و از امکاناتی مانند دسترسی به وای فای رایگان و خدمات سرایدار استفاده کنید.

امکانات ویژه عبارتند از مرکز تجاری، روزنامه‌ های رایگان در لابی و خدمات خشکشویی و شاتل فرودگاهی رفت و برگشت با پرداخت هزینه اضافی ارائه می شود. (24 ساعت در دسترس است) و پارکینگ رایگان در محل موجود است. این هتل همچنین خدمات اتاق 24 ساعته ارائه می دهد.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

  • ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰PM
  • ساعت تخلیه اتاق ۱۲:۰۰AM