هتل کریم خان شیراز

شیراز، خیابان زند، خیابان رودکی، نبش خیابان مکتبی

معرفی و تصاویر

معرفی هتل کریم خان شیراز

پیوند میان شهر شیراز با حکومت زندیه، پیوندی عمیق و ریشه‌دار در دل تاریخ این شهر است؛ بنابراین شنیدن نام هتل کریم خان شیراز، انتظار مواجهه با یک هتل اصیل سنتی با معماری ایرانی را در ذهن برمی‌انگیزد؛ و این درست همان چیزی است که مخاطب در بدو ورود به این هتل با آن روبه‌رو خواهد شد: یک هتل شش طبقه در بافت میانی شیراز که بسیاری از المان‌های معماری خانه‌های سنتی شیرازی را نیز داراست. هتل کریم خان شیراز واقع در خیابان رودکی، در سال 1392 افتتاح شد و در سال 1397 توانست عنوان هتل نمونه پرتال خبری ایران‌گردان و گردشگران را به دست آورد. این هتل با بهره‌مندی از ویژگی‌هایی چون دسترسی، تنوع اتاق‌ها و امکانات و خدمات مناسب یک انتخاب خوب برای انجام سفرهای خانوادگی و گروهی به شمار می‌رود.

نگاهی گذرا به نقشه شیراز و موقعیت این هتل بر آن به‌خوبی نشان می‌دهد که اقامت در هتل کریم خان می‌تواند رفت‌وآمد به بسیاری از جاذبه‌های تاریخی-گردشگری و مذهبی شهر شیراز را تسهیل کند؛ همچنین با توجه به ظرفیت محدود پارکینگ هتل، امکان جایگزین کردن خودرو شخصی با دیگر وسایل نقلیه نیز به‌سادگی فراهم خواهد بود.

 

امکانات رایگان و غیررایگان هتل کریم خان شیراز

هتل کریم خان شیراز به لحاظ امکانات و خدمات یکی از بهترین هتل‌های چهار ستاره این شهر به شمار می‌رود. از جمله امکانات هتل می‌توان به مجموعه ورزشی آن شامل استخر، سونا، جکوزی و باشگاه بدن‌سازی اشاره کرد که در کنار ارائه خدمات به عموم متقاضیان، استفاده از آن در ساعات مشخصی از روز برای مهمانان هتل رایگان خواهد بود. به‌علاوه‌، این هتل انواع خدمات ماساژ نظیر تایلندی، کاریزما، سوئدی و ریلکس را در سالن ویژه ماساژ ارائه می‌کند که برای مهمانان هتل، با پرداخت هزینه و رزور قبلی قابل‌استفاده است. در هنگام رزو هتل کریم خان توجه به این نکته ضروری است که برخلاف وجود پارکینگ رایگان، ظرفیت آن محدود بوده و هتل ضمن تلاش برای تامین پارکینگ مورد نیاز مسافران، عهده‌دار مسئولیتی در این زمینه نخواهد بود.

مشخصات

مشخصات تماس

شیراز، خیابان زند، خیابان رودکی، نبش خیابان مکتبی