Signature Pattaya

معرفی و تصاویر

درباره هتل Signature Pattaya Hotel

هتل سیگنچر، واقع در جنوب شهر پاتایا و در نزدیکی مراکز تفریحی و گردشگری قرار دارد که اقامتگاهی ایده آل برای گذراندن تعطیلات است تا برایتان خاطراتی خوش از سفر به کشور تایلند در ذهنتان به جای بگذارد. این هتل زیبا که دارای ۱۳۲ اتاق است و تا مرکز شهر پاتایا تنها ۴ کیلومتر فاصله دارد به گرمی پذیرای گردشگران این شهر است. از جمله امکاناتی که مسافران در تمامی اتاق‌های هتل سیگنچر پاتایا به آن دسترسی دارند می‌توان به تلویزیون ال سی دی، حمام اختصاصی، سیستم تهویه مطبوع، اینترنت وای فای و همچنین آشپزخانه مجهز اشاره کرد. آشپزخانه‌ای که به کتری برقی، مایکروفر و یخچال تجهیز شده است.
از امکانات تندرستی هتل می‌توان به سالن بدنسازی، استخر سرپوشیده، استخر روباز و سونا اشاره کرد. لازم به ذکر است استفاده از این امکانات رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه جاگانه وجود ندارد. افراد برای استحمام، نیازی به هیچ وسیله‌ای ندارند و تمامی لوازم مورد نظر مانند حوله، شامپو، صابون و همچنین سشوار، به صورت پیش فرض در اتاق‌های هتل سیگنچر پاتایا تعبیه شده است. همچنین با وجود خدمات نگهداری از کودک، این هتل برای سفرهای خانوادگی به شهر پاتایا گزینه‌ی مناسبی است. همچنین با وجود سالن برگذاری همایش‌ها و جلسات، این هتل را برای جلسات و قرارهای کاری مناسب می‌کند.
پذیرش هتل Signature Pattaya Hotel به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به مسافران است و محدودیت زمانی برای تحویل دادن اتاق‌ها وجود ندارد. لازم به ذکر است که خدمات خشکشویی، سفیدشویی و اتو البسه هم در هتل ارائه می‌شود. به این ترتیب ساکنین هتل سیگنچر پاتایا برای برآورده کردن چنین نیاز هایی، دلیلی برای خروج از محوطه هتل نخواهند داشت. هتل سیگنچر پاتایا اگرچه دارای ساحل اختصاصی نیست اما تا دریا فاصله چندانی ندارد و تنها ۴ دقیقه پیاده‌روی زمان می‌برد.

مشخصات

فاصله تا ...

  • Suvarnabhumi Airport ۸۱کیلومتر
  • Pattaya Beach ۶۰۰متر
  • Cosy Beach ۱٫۴کیلومتر
  • Paradise Beach ۱٫۹کیلومتر
  • walking street ۶۶۰متر

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

  • ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰PM
  • ساعت تخلیه اتاق ۱۲:۰۰AM