Media Rotana Dubai

Hessa street, Barsha Heights, Barsha Heights (Tecom) , 503030 Dubai, United Arab Emirates

معرفی و تصاویر

هتل مدیا روتانا دبی | Dubai Media Rotana Hotel

این هتل لوکس ۵ ستاره که در سال ۲۰۰۸ ساخته شده است، در منطقه کسب و کار واقع شده است. این هتل نیز در حدود ۳۰ دقیقه رانندگی از فرودگاه بین المللی دبی دور است و تنها ۱۰ دقیقه پیاده روی تا ایستگاه متروی شهر اینترنت دبی فاصله دارد. رستوران هتل مدیا روتانا دبی Dubai Media Rotana Hotel با یک آشپزخانه باز، محیطی شیک و راحت را در اختیار شما قرار می دهد، دارای پخت و پز و شب های عجیب و غریب است. مرکز تناسب اندام این هتل کلاس های تناسب اندام و سونا را ارائه می دهد. مهمانان جوان می توانند در باشگاه کودکان سرگرم باشند.

خدمات رفاهی هتل مدیا روتانا دبی

این هتل لوکس دارای خدمات و امکاناتی از جمله امکانات برگزاری رویدادها و جلسات با ۱۲۵۰ متر مربع فضای کنفرانس و ۱۶ اتاق جلسه، اینترنت سیمی و وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی می باشد. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد. خدمات صبحانه با هزینه اضافی، دسترسی به مرکز تجاری ۲۴ ساعته، روزنامه های رایگان در لابی، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی، چای و قهوه در بخش های عمومی هتل، خدمات حمل و نقل فرودگاه با هزینه اضافی، خدمات حمل و نقل منطقه بدون هزینه اضافه، امکان استفاده از دستگاه خودپرداز بانک و دستگاه فکس و کپی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد.

دارای مکانی جهت نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی) است. خدمات لیموزین یا تاکسی شهری نیز از دیگر امکانات این هتل است. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های عربی، آلمانی، انگلیسی، اسپانیایی، روسی، صربستانی، اردو، ویتنامی، هندی، فرانسوی، ایتالیایی، اندونزیایی، رومانیایی و فیلیپینی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

 

امکانات تفریحی هتل مدیا روتانا دبی

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر در فضای باز (تمام سال)، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، مرکز تناسب اندام، خدمات زیبایی، جکوزی و سونا با هزینه اضافی به چشم می خورد. همچنین دارای تجهیزات ورزشی از جمله  باشگاه کودکان و نوجوانان و باشگاه سرگرمی های شبانه می باشد و علاوه بر این، دارای یک کافه می باشد که مهمانان این هتل می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند.

 

رستوران های هتل

صبحانه بوفه ای هر روز از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۰:۳۰ صبح در دسترس می باشد.
رستوران چانلز Channels: این رستوران متخصص در غذاهای بین المللی و صبحانه، غذای آماده، ناهار و شام را ارائه می دهد. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کافه لذت ببرند. منوی کودکان در دسترس است.
رستوران پریگوز Prego’s: این رستوران متخصص در غذاهای ایتالیایی و به ارائه ناهار و شام می پردازد. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کافه لذت ببرند.
کافه نلسونز Nelson’s: این کافه متخصص در غذاهای بین المللی و ناهار، شام و خوراک های سبک را ارائه می دهد و روزانه باز است.

کافه تراس Terrace: این کافه متشکل از غذاهای بین المللی است و شام و خوراک های سبک را در اختیار شما می گذارد.

کافه کانکشنز Connexions: این کافه متخصص در غذاهای بین المللی است و تنها خوراک های سبک ارائه می دهد و روزانه باز است.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

 

امکانات اتاق های هتل مدیا روتانا دبی

این هتل که دارای ۵۳۷ اتاق در ۲۱ طبقه است، تمام اتاق هایش مجهز به تهویه مطبوع، دیوارهای ضد صدا و اینترنت سیمی و وای فای بدون هزینه اضافی است. همچنین امکاناتی از قبیل ملافه های ضد آلرژی، روزنامه های رایگان، منوی بالش، یخچال، گاوصندوق، سرویس خواب با کیفیت، تلفن، اتو و میز اتو (در صورت درخواست) و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، قهوه و چای ساز، اتو ومیز اتو در صورت درخواست، مایکروویو (در صورت درخواست) و میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم آرایشی بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها به چشم می خورد. سشوار هم در تمام اتاق های هتل دبی موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

 

انواع اتاق های هتل مدیا روتانا دبی

 • سوییت کلاسیک: این سوییت ها ۵۴ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت کلاسیک کلاب: این سوییت ها ۵۷ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت پرمیوم: این سوییت ها ۸۷ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت پرمیوم کلاب: این سوییت ها ۸۷ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق کینگ کلاسیک: این اتاق ها ۳۳ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق کینگ کلاب: این اتاق ها ۳۳ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق کینگ پرمیوم: این اتاق ها ۳۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق کینگ پرمیوم کلاب: این اتاق ها ۳۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین کلاسیک: این اتاق ها ۳۳ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین کلاب: این اتاق ها ۳۳ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین پرمیوم: این اتاق ها ۳۸ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین پرمیوم کلاب: این اتاق ها ۳۸ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق اکسکیوتیو هوریزن با دسترسی به سالن: این اتاق ها ۵۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی می باشند.
 • اتاق اکسکیوتیو پریمایر با دسترسی به سالن: این اتاق ها ۶۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ وهمچنین مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی می باشند.

 

مشخصات

فاصله تا ...

 • Dubai International Airport ۲۴کیلومتر
 • Sharjah International Airport ۴۱کیلومتر
 • Al Maktoum International Airport ۲۱کیلومتر
 • Burj Khalifa ۱۴کیلومتر
 • Burj Al Arab Tower ۴٫۶کیلومتر

مشخصات تماس

Hessa street, Barsha Heights, Barsha Heights (Tecom) , 503030 Dubai, United Arab Emirates

قوانین و امکانات

 • ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰PM
 • ساعت تخلیه اتاق ۱۲:۰۰AM

امکانات ورزشی تستی

اینترنت بی سیم
تاکسی سرویس در هتل
ترانسفر فرودگاهی
رستوران
کافی شاپ