Life Corner Hotel

Etiler mahallesi gaziler caddesi no: 34, Basmane Garı, 1272/2 Sokak No:2, 35240 Konak/İzmir, Türkiye

معرفی و تصاویر

درباره هتل Life Corner Hotel Izmir

هتل لایف کورنر است یکی از هتل‌های محبوب ازمیر است. این هتل ۴ ستاره در منطقه کوناک ازمیر قرار گرفته و انتخابی عالی برای گردشگران است . ازمیر یکی از زیباترین شهرهای ترکیه و مورد علاقه گردشگران است که با وجود هتل‌های مناسب، سفر راحت و دل‌چسبی برای مهمانان ایجاد می‌کند.

امکانات رفاهی هتل

هتل لایف کورنر ازمیر از اتاق‌های راحت، پارکینگ، رستوران، مرکز اسپا، حمام ترکی و باغ تشکیل شده است. اتاق‌ها به سادگی طراحی شده‌اند تا محیطی آرام و دنج برای مهمانان فراهم کنند. این اتاق‌ها همچنین دارای تهویه مطبوع، سیستم گرمایشی، حمام خصوصی با دمپایی و لوازم آرایشی رایگان هستند. خدمات اتاق و نظافت روزانه در هتل لایف کورنر رایگان است و با پرداخت هزینه می‌توان از خدماتی همچون اتو، خشک‌شویی و لباس‌شویی استفاده کرد.
صبحانه به صورت سلف‌سرویس ارائه می‌شود و برای ناهار و شام می‌توان به رستوران‌های نزدیک هتل Life Corner Hotel Izmir رفت؛ رستوران توپکاپی از رستوران‌های معتبری است که در ۱۰۰ متری هتل قرار گرفته است. ازمیر سیستم حمل و نقل عمومی مناسبی دارد که با استفاده از آن می‌توان از تمام جاذبه‌های ازمیر دیدن کرده و در عین حال در مخارج خود صرفه جویی کرد. کارکنان هتل رفتاری دوستانه دارند و در انجام وظایف خود و فراهم کردن آسایش برای مهمانان، کوتاهی نمی‌کنند.
پس از گردش در شهر می‌توانید در باغ هتل، نوشیدنی مورد علاقه خود را نوشیده و لحظات آرام و دل‌پذیری را تجربه کنید و یا با گرفتن خدماتی مثل اسپا و ماساژ خستگی را از تن دور کنید. ناگفته نماند اینترنت و پارکینگ در هتل لایف کورنر رایگان است. فرودگاه عدنان مندرس در ۱۷ کیلومتری هتل قرار دارد که با بهره گرفتن از حمل و نقل عمومی، چیزی در حدود ۳۰ دقیقه می‌شود.

مشخصات

فاصله تا ...

  • Izmir Adnan Menderes Airport ۱۲کیلومتر
  • Cigli Air Base ۱۳کیلومتر
  • Samos International Airport ۸۳کیلومتر
  • Cesme Tabiat Parki ۵۰۰متر
  • Izmir Agora Museum ۵۵۰متر
  • Cumhuriyet Square ۱٫۲کیلومتر

مشخصات تماس

Etiler mahallesi gaziler caddesi no: 34, Basmane Garı, 1272/2 Sokak No:2, 35240 Konak/İzmir, Türkiye

قوانین و امکانات

  • ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰PM
  • ساعت تخلیه اتاق ۱۲:۰۰AM

امکانات ورزشی تستی

اینترنت بی سیم
پارکینگ
لابی
مرکز اسپا و سلامتی