Garden Cliff Resort And Spa – SHA Extra Plus

معرفی و تصاویر

درباره هتل ریزورت گاردن کلیف پاتایا

هتل ریزورت گاردن کلیف و اسپا، یکی از مجلل‌ترین اقامتگاه‌های شهر پاتایا در تایلند است که با فراهم نمودن تمامی امکانات لازم، اوقات خوشی از سفر به این شهر دیدنی را برای مسافران به ارمغان می‌آورد. این هتل در عین حال که در مجاورت ساحل قرار دارد، به ۲ استخر متفاوت نیز مجهز است. هتل ریزورت گاردن کلیف پاتایا یکی از بهترین گزینه‌ها برای علاقه مندان به تفریحات آبی است که در ساحل اختصاصی آن، علاوه بر ورزش‌های آبی، امکان بهره مندی از حمام آفتاب نیز وجود دارد.
پذیرش هتل Garden Cliff Resort And Spa به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به مسافران است و تسلط کارمندان این بخش به زبان انگلیسی سبب شده است نگرانی خاصی بابت ارتباط برقرار کردن در زمان تحویل اتاق وجود نداشته باشد. افرادی که با خودروی شخصی به شهر پاتایا سفر کرده باشند می‌توانند با هماهنگی در بخش پذیرش هتل از پارکینگ رایگان بهره مند شوند.
هتل گاردن کلیف ریزورت پاتایا دارای ۲۲۲ اتاق مبله و ۲۷ سوییت مجزا است که به امکاناتی از قبیل دسترسی رایگان به اینترنت وای فای، تلویزیون ال سی دی، حمام اختصاصی و سیستم تهویه مطبوع مجهز می‌باشند.
از جمله امکانات تندرستی هتل هم می‌توان با سالن بدنسازی مجهز، سونا، اسپا و خدمات اسپا اشاره کرد. این در حالی است که کرایه دوچرخه هم در محوطه هتل ریزورت گاردن کلیف پاتایا انجام می‌شود و افراد می‌توانند برای گشت و گذار در شهر، از آن استفاده نمایند. صبحانه به صورت رایگان در هتل ریزورت گاردن کلیف سرو می‌شود و ۲ رستوران دیگر نیز انواع غذاهای تایلندی، آسیایی و آمریکایی را در وعده‌های غذایی ناهار و شام، سرو می‌کنند.
افراد همچنین می‌توانند در صورت هماهنگی با پذیرش هتل، از سرویس رفت و آمد فرودگاهی هم استفاده نمایند. البته لازم به یادآوری است که چنین خدماتی به صورت رایگان ارائه نمی‌شود و مستلزم پرداخت هزینه می‌باشد. اشخاصی که به قصد سفرهای کاری به شهر پاتایا سفر کرده باشند هم می‌توانند با پرداخت هزینه، از سالن کنفرانس و خدمات فکس و کپی هم استفاده نمایند.

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

  • ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰PM
  • ساعت تخلیه اتاق ۱۲:۰۰AM