هتل های ارزان تهران

جایگاه تشریفات فرودگاه مهرآباد یکی از بزرگترین و بهترین اقامت گاه هایی است که هر روزه میزبان افراد سرشناس، تاجران و افراد برجسته اقتصادی است. تاجران برای راحت تر کردن مراحل گرفتن ویزای ایران می توانند از آژانس مسافرتی همراهان گشت استفاده کنند تا در کمترین زمان و بدون صرف انرژی زیاد موفق به گرفتن ویزای ایران ایران […]

هتل های ارزان تهران

جایگاه تشریفات فرودگاه مهرآباد یکی از بزرگترین و بهترین اقامت گاه هایی است که هر روزه میزبان افراد سرشناس، تاجران و افراد برجسته اقتصادی است. تاجران برای راحت تر کردن مراحل گرفتن ویزای ایران می توانند از آژانس مسافرتی همراهان گشت استفاده کنند تا در کمترین زمان و بدون صرف انرژی زیاد موفق به گرفتن ویزای ایران ایران شوند.هتل های تهران معمولا قیمت های متفاوتی دارند، قیمت هایی از 500 هزار تومان تا شبی 30 میلیون تومان. در همه ی هتل ها معمولا صبحانه سرو می کنند اما خدماتی که لوکس به حساب می آیند و ارزش هتل را بالا میبرند مثل استخر ، جکوزی، سونا، ماساژ و غیره با توجه به هزینه ای که قرار است صرف کنید، قیمت هتل ها نسبت به ارائه این خدمات متفاوت است.

 

هتل های ارزان تهران

 

 

تهران دارای هتل هایی با قیمت های مناسب است که با توجه به موقعیت و امکانات آنها، ارزان قیمت محسوب میشوند؛ حال به معرفی تعدادی از آنها میپردازیم.

هتل مهر تهران: در اطراف میدان بهارستان است و اگر بخواهید به بازار تهران و مناطق جنوبی و مرکزی به راحتی دسترسی داشته باشید، هتل مهر تهران مناسب است. خود هتل دارای سرویس مرکز شهر است و به ایستگاه مترو ملت نیز بسیار نزدیک است. هتل مهر دارای رستوران و اینترنت در اتاق است و کارکنان آن نیز بسیار خوش برخورد هستند.

 

هتل ثامن تهران: در جنوب شهر تهران است و با توجه به قیمت مناسب آن اما بسیار تمیز و مرتب است. از دیگر محاسن هتل ثامن قرارداشتن در جنوب شهر تهران و نزدیک بودن به دیدنی های تاریخی مثل خیابان سی تیر، سر در باغ ملی، بازار تهران و عمارت مسعودیه است. همچنین به ایستگاه مرکزی امام خمینی و ایستگاه مترو ملت نزدیک است.

 

 

هتل های ارزان تهران

 

هتل حافظ: از جمله هتل های ارزان قیمت تهران است که دارای اتاق های بسیار تمیز و راحت است و چون در خیابان فردوسی قرار دارد به ایستگاه مترو فردوسی بسیار نزدیک است و میتوان از طریق BRT به میدان آزادی و ترمینال جنوب دسترسی داشت.

هتل شهسوار: از مزایای این هتل نزدیک بودن به بازار است و میتوان بعد از گشت و گذار در بازار برای رفع خستگی به هتل بازگشت. با استفاده از متروی ۱۵ خرداد یا متروی مرکزی امام خمینی می توان به دیگر نقاط تهران سفر کرد.

 

تهران از شهرهای بسیار پرجمعیت و مرکز ثقل سیاسی ایران و دومین پایتخت پرجمعیت خاورمیانه است که هم دارای هتل های با قیمت های مناسب که به آنها اشاره کردیم و هم دارای هتل های لوکس مثل جایگاه تشریفات فرودگاه مهرآباد است که برای کسانی که با ویزای ایران به ایران سفر میکنند و قصد اقامت با آسایش و راحتی را دارند میتوانند کارهای اخذ ویزای ایران و اقامت و رزرو هتل را به همراهان گشت  بسپارند و مطمئن باشند که در اخذ ویزای ایران و اقامتشان در هتل مشکلی پیش نخواهد آمد. زیرا همراهان گشت دارای کادری مجرب است که خدمات اخذ ویزای ایران و رزرو هتل و بلیط سفر را به خوبی انجام می دهند.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *