فرودگاه چانگی را با ویزای سنگاپور ببینید

فرودگاه چانگی نه تنها عنوان بهترین فرودگاه از دید مسافران را دارد، بلکه جوایز زیادی را از جشنواره های مختلف کسب کرده است.  این فرودگاه محبوبیت جهانی دارد و خود به عنوان یک مقصد برای مسافرین شناخته می شود. سقف یکی از ترمینال ها پر از کاکتوس و گیاهان منحصر به فرد است که باید […]

فرودگاه چانگی نه تنها عنوان بهترین فرودگاه از دید مسافران را دارد، بلکه جوایز زیادی را از جشنواره های مختلف کسب کرده است.  این فرودگاه محبوبیت جهانی دارد و خود به عنوان یک مقصد برای مسافرین شناخته می شود. سقف یکی از ترمینال ها پر از کاکتوس و گیاهان منحصر به فرد است که باید زمان زیادی را اختصاص دهید تا با آن ها آشنا شوید.

 

فرودگاه چانگی

 

 

در فرودگاه چانگی یک ابشار بلند وجود دارد که بازدید کنندگان زیادی دارد. Rain Vortex بلند ترین آبشار سر پوشیده ی جهان است که لازم است با آن آشنا شوید. کسانی که به سنگاپور سفر می کنند؛ باید با این آبشار نیز عکس داشته باشند.در فرودگاه چانگی دو سالن سینما وجود دارد: یکی در ترمینال ۲ ، دیگری در ترمینال ۳. این سینماها ۲۴ ساعته در حال پخش فیلم هستند. با ویزای سنگاپور می توانید تمام این امکانات را در یک فرودگاه بین المللی تجربه کنید و به خاطر بسپارید.

 

 

فرودگاه چانگی

 

 

بوی غذاهای محلی در فضای رستوران های این فرودگاه پیچیده است و هر کسی را به سمت خود می کشد. با ویزای سنگاپور می توانید این غذا ها را صرف کنید و به همراه داشته باشید.ترامپولین های در اواسط سال ۲۰۱۹ به فرودگاه چنگی آمدند تا به سرگرم کردن مسافران بپردازند. بنابراین ، در تلاش برای گذر زمان خود در فرودگاه  می توانید روی ترامپولین ها کمی و بالا و پایین بپرید.

 

فرودگاه چانگی

 

در کل رودگاه چانگی با تمام آنچه در ذهن دارید متفاوت است. آنچه در رویا های خود در مورد فرودگاه ها دارید را در چانگی می توانید پیدا کنید. در این فرودگاه می توانید شنا کنید، در میان پروانه ها قدم بزنید، و نمونه ای از سنگاپور و فرهنگ آن را ببینید. با ویزای سنگاپور می توانید این رویا را به واقعیت تبدیل کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *