خدمات ۳ شب هتل رایگان در یک جزیره ایتالیا

جزیره ایتالیایی ساردینیا در قلب دریای مدیترانه با سواحل زیبا همواره یکی از مقاصد مهم برای گردشگران از سراسر جهان بوده است، اما بخش جنوب غربی این جزیره هنوز بکر است زیرا گردشگران اندکی به این گوشه ناهموار جزیره می‌روند. گروهی از کوهنوران و معدنچیان قدیمی به این فکر افتادند که با تأسیس انجمنی، پیشنهادی […]

Sardinia

جزیره ایتالیایی ساردینیا در قلب دریای مدیترانه با سواحل زیبا همواره یکی از مقاصد مهم برای گردشگران از سراسر جهان بوده است، اما بخش جنوب غربی این جزیره هنوز بکر است زیرا گردشگران اندکی به این گوشه ناهموار جزیره می‌روند.

گروهی از کوهنوران و معدنچیان قدیمی به این فکر افتادند که با تأسیس انجمنی، پیشنهادی دلچسب برای جلب گردشگران به این منطقه کوهستانی ارائه کنند. پیشنهاد آنها برای گردشگرانی که اهل پیاده‌روی، کوهنوردی و راهپیمایی کوهستانی هستند، شامل سه شب اقامت رایگان در هتل‌های منطقه با صبحانه است.

 

Sardinia

 

این گروه از کوهنوردان و معدنچیان محلی امیدوارند با ارائه اقامتگاه رایگان در امتداد مسیر دیدنی ۵۰۰ کیلومتری کیلومتری «سانتا باربارا»، افراد ماجراجو را به سواحل جنوب غربی جذب کنند.برای استفاده از این خدمات که برای افراد زیر ۳۵ سال و در خارج از فصل توریستی در نظر گرفته شده، به شما «گذرنامه پیاده‌روی» داده می‌شود که برای درخواست آن باید ابتدا روی سایت انجمن سی‌ام‌اس‌بی ثبت نام کنید.

کشف مسیر تاریخی و هیجان‌انگیزی که معدنچیان ساردینیا در طول قرن بیستم از آن می‌گذشته‌اند، ارزش افزوده‌ای برای سفر شماست.

مسیر ۳۰ مرحله‌ای سانتاباربارا که به نام قدیس حامی معدنچیان نامگذاری شده است، از میان تپه‌های شنی بلند، جنگل‌‌های سرسبز، رخنمون‌های سنگی، جاده‌های مالرو مربوط به ۸۰۰ سال پیش از میلاد، پل‌های سنگی ساخته شده به دست رومیان باستان، خطوط راه‌آهن قرن نوزدهمی و نزدیک به ۱۵۰ معدن متروکه می‌گذرد. همچنین به مسافران این امکان را می‌دهد که با ساکنان محلی ساردین آشنا شوند و از غذاهای لذیذ جزیره لذت ببرند.

 

منبع:یورونیوز

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *